NASZ DOMEK W GÓRACH

Domek w górach to miejsce dla tych którzy szukają aktywnego wypoczynku latem i zimą oraz również tych którzy pragną leniwie spędzić czas, wspólnie z rodziną czy w gronie przyjaciół.
Wykończenie domku i szczegółowe dopracowane wnętrza to dzieło naszej wieloletniej pracy i spełnienie marzeń o stworzeniu miejsca w którym nasi goście mogą się wyciszyć, zregenerować siły i pozytywnie nastawić się do życia.
Domek pozostawiamy wyłącznie do Państwa dyspozycji o każdej porze roku. Jesteśmy pewni, że na długo w pamięć zapadną ciepłe wspomnienia spędzonych tu dni i nocy 😉

NASZE OKOLICE

Nasz „Domek w górach” to szczególne miejsce położone z dala od miejskiego zgiełku – blisko naturalnego i pachnącego lasu – to idealne miejsce do wypoczynku z rodziną i dziećmi oraz wszystkich osób l, które marzą o urlopie w spokojnym, malowniczym miejscu i chcąc uniknąć tłoku okolicznych kurortów.
Położenie u stóp gór, blisko szlaków turystycznych stwarza z niego idealną bazę wypadową do górskich wędrówek w każdym zakątku Kotliny Kłodzkiej i jej unikalnych atrakcji
Nasze urocze góry są tuż za rogiem – dosłownie w odległości kilkunastu metrów zaczynają się okoliczne trasy i ścieżki górskie które tak bardzo przyciągają naszych zadowolonych gości.

NASI NAJMŁODSI GOŚCIE

Zarówno domek, jak i sam ogród jest przyjazny dzieciom.
Rodzice nie muszą zabierać ze sobą dużych gabarytowo bagaży, jak łóżeczko dla niemowlaka, krzesełka do karmienia. Te rzeczy dostępne są na miejscu!
Dla najmłodszych przygotowaliśmy m.in. ogrodzony plac zabaw, mnóstwo zabawek, specjalny kącik dla dzieci, gry i książki itp.
Udostępniamy także mnóstwo zabawek, by żaden z naszych najmłodszych gości ani chwili nie odczuwał nudy.

PUPILE NASZYCH GOŚCI

Jeśli do Państwa rodziny należą również czworonożni przyjaciele – ich również gorąco zapraszamy!
Mamy nadzieję, że dogadają się z naszymi zwierzakami .
Zarówno ogród jak i okoliczne lasy to raj szczególnie dla psów o żywym temperamencie.
Ze względu na liczną dziką zwierzynę i bezpieczeństwo Państwa zwierząt na spacery z pupilami zalecamy zabrać ze sobą smycz.

Wpisz swój nr telefonu - ODDZWONIMY!

Potwierdź, że nie jesteś botem i rozwiąż równanie

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.